Zabezpečovací systémy

Jseme autorizovaná firma pro montáž, servis a distribuci zabezpečovacích systémů firmy Jablotron alarms a.s. Specializujeme se na elektronické zabezpečovací systémy (EZS) a elektronickou požární signalizaci (EPS).

 

Zabezpečíme elektronickým systémem Váš

Byt

Dům

Kancelář

Chatu

Garáž

Děti a seniory

Speciální zajištění

 

JABLOTRON 100

JABLOTRON 100Profesionální zabezpečení nikdy nebylo jednodušší. Rozšiřitelné, dálkově ovládané, snadně nastavitelné. A navíc dobře vypadá!

JA-100 je revoluční bezdrátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem).

 

 

JABLOTRON 80

JABLOTRON 80Roky vyzkoušený zabezpečovací systém, na který se můžete spolehnout! Ale také s ním pohodlně ovládat domácnost!

JA-80 je prověřený bezdrátový systém, který se hodí k ochraně objektů. Od obytných prostor, obchodů, kanceláří, skladů až po dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

O všem, co se ve Vaší domácnosti nebo firmě děje, máte neustále přehled prostřednictvím svého mobilu či internetu. Jeho instalace je navíc šetrná k objektu i penežence.